Fındıkta Solucan Gübresi Kullanımı

Buy Aura Soma Uk

Buy Zolpidem Atb Fındıkta Katı Formda EkosolFarm Solucan Gübresi Uygulama

Buy Diazepam Wholesale EkosolFarm Solucan Gübresi

http://burghman.com/family-feud-decades-from-South-Africa/  

Lorazepam 1Mg Buy Online Uk Öncelikle dikim ve sıra aralıklarınızı bilemiyoruz ama çitli dikim sisteminiz var ise bitki arası 1,5-2 metre, sıra arası 4-5 metredir. Bu şekilde dikili ise  http://glensidegaelicclub.com/event/fathers-day-tournament/ dönümde  110 adet kadar fındığınız vardır.

Buy Soma Online Usa Tek dal dikim yapıldıysa 4 metreye 3 metreden,  dönümde yaklaşık 85 adet kadar fındık ağacınız olması gerekir.

Her bir fındığa  yaklaşık 3 kg. EkosolFarm Katı Solucan Gübresi düşecek şekilde uygulama yapmalısınız.

Buy Valium 10 Mg Online Fındıkta Solucan Gübresi uygulaması 2 tür yapılır.

 

Lorazepam Bula Anvisa  

http://glensidegaelicclub.com/cyc-buffalo-2__trashed-2/img_8335/ findikta solucan gubresi uygulama sekilleri

http://burghman.com/family  

Buy Diazepam Liquid  

http://electrodata.com/page/3/?format=feed Ocak dal uçları altındaki 40-50 cm. genişliğindeki banda, 15-20 cm derinliğine uygulanmalı ve muhakkak üzeri toprakla kapatılmalıdır. Şekil 1

http://glensidegaelicclub.com/gallery/glenside-july-4th-parade-2015/img_1752/ Veya 50 cm. bantta eşit aralıklarla çukurlara uygulama yapılabilir. Şekil 2

EkosolFarm %100 Solucan Gübresindeki en önemli etken faydalı bakteri ve mikroorganizmalardır. Gübrenin toprak altında kaldığından emin olun. Popülasyonunun artması için bu çok önemli.
Ne kadar bu popülasyonu artırırsak kök gelişiminin yanı sıra organizmaların birbirleri ile yakın yaşamları ve sürtünmelerinden dolayı kinetik enerjiden kaynaklı ısı oluşur.  Bu da kök donması riskini azaltır.

Order Diazepam Online From India  

Fındıkta EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi Uygulaması

Buy Lorazepam Online Usa  

Cheap Phentermine Online Pharmacy Sıvı Solucan Gubresi

Buy Diazepam Uk Next Day Delivery  

Can You Buy Alprazolam In Mexico Fındıkta Solucan Gübresi uygulaması        yaparken EkosolFarm Katı Solucan Gübresi yanındaEkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi de uygulamınızı tavsiye ederiz.

Bahar döneminde, damla sulamadan  dekara 1 lt düşecek şekilde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi verilmesi ve ardından 21 gün arayla yapraklara, dallara ve gövdeye gelecek şekilde üstten uygulama yapılmasını (5 dekara 1,5 Lt. ) tavsiye ederiz.

Özellikle EkosolFarm Solucan Gübresinin içerisinde bulunan solucan yüzey ve sindirim sıvısının (Sölom Sıvısı veya Solomic) dona karşı bitkilerin direncini arttırdığı görülmektedir.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*